Hugin Kassaregister AB, 1928 yılında İsveç’te kurulmasıyla birlikte Avrupa’nın ilk yazarkasa üretici ünvanına sahip olmuştur ve son 100 yıl içersinde de en büyük ilk 3 pos ve yazarkasa üreticisi ünvanını korumuştur. Firmanın 1989 yılında faaliyet alanını değiştirmesiyle, tüm hakları Hugin Yazılım Teknolojilerin

satın alınmıştır. İstanbul Çatalca’daki üretim tesislerinde yapılan yatırımlarla tamamen yerli bir marka olan Hugin, POS ve yazarkasa alanındaki üretimlerine ağırlık vermiştir.PROSER olarak Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasının satış ve servis hizmetlerini vermekteyiz.

  

Yapı kredi: Genel bakım dönemlerinde Yapıkredi Kocaeli ve Adapazarı Şubelerinin Server ve Pc bakımları, imaj güncellemeleri ve upgrade işlemlerini yapmaktayız.

Opet:Proje kapsamında Paro cihazlarının imaj güncellemelerini yapmaktayız.

Migros, Tansaş : Obase server upgrade ve imaj güncellemelerini yapmaktayız.

 

Turkcell’in bilişim ortağı Netservis firmasının Kocaeli Yetkili servisi olarak Kocaeli bölgesindeki tüm mağazaların bilgisayar hizmetlerini firmamız sağlamaktadır. Turkcell’in kurumsal satış ekibinin sattığı Wireless router, FCT, Mobil Santral  v.b. cihazların kurumlarını yine firmamız yapmaktadır.

 

Tayvan'da anakart üreticisi olarak başlayan ve dünya çapında teknoloji liderine dönüşen MSI firmasının Kocaeli Yetkili Satıcısı olarak Mainboards - VGA - WindPad - Notebooks - Desktop - All-in-One - Accessories - IPC - Barebone - Server ürünlerinin satışını yapmaktayız.

 

Konusunda lider olan Karmasis Firması’nın Kocaeli bayisi olarak müşterilerimize Olay Günlüğü Toplama ve Güvenlik İzleme Çözümü olan INFRASKOPE programını satmaktayız.

 

Kurumsal çözümlerde, 2005 yılından bu yana Nod32 Gold Partner olarak, Eset ile çözüm ortaklığı yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimize ve bayilerimize Antivirüs programının satışını yapmaktayız.

 

Sunucu ve Kurumsal çözümlerde, sektörün lider markalarından Dell ile Registered Partner olarak çalışmaktayız.

 

Eğitim ve sertifikasyonlarını tamamlamış tecrübeli kadromuz ile birlikte Microsoft Lisanslama, Yazılım satışı ve kurulumlarını yapmaktayız.

 

Sanallaştırma teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alan VMware’in Partner'ı olarak sunduğumuz sanallaştırma çözümleriyle kurumlara ciddi anlamda tasarruf olanağı sağlamaktayız.

 

Juniper iş ortağı olarak kurumlara bilgi bütünlüğü ve gizliliğini koruyabilmeleri, bilişim alt yapılarının güvenliğini sağlamaları ve yönetebilmeleri için geniş çaplı Firewall, IDP (Atak önleme& Ataktespit) ve SSL VPN çözümleri donanım ve yazılım hizmeti sunmaktayız.